Kołowrotki

Kołowrotki

Nawet osoba, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z wędkarstwem, wie, jak istotne znaczenie w łowieniu ryb mają kołowrotki. Choć oczywiście niektóre można stosować przy więcej niż jednej metodzie, większość zainteresowanych zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma czegoś takiego jak uniwersalny model. Wybór odpowiedniego wariantu może zatem przysporzyć wiele kłopotu i to nie tylko osobom początkującym.

Przede wszystkim, warto pamiętać o tym, by kupować tylko mocne produkty najwyższej jakości. Nasz sklep wędkarski online proponuje wyłącznie dobre i sprawdzone kołowrotki karpiowe, spinningowe i gruntowe, które zapewnią bezawaryjne użytkowanie i będą dobrą inwestycją na wiele lat. W naszym asortymencie można znaleźć te produkty wędkarskie wyprodukowane przez marki popularne wśród największych amatorów łowienia ryb: Dragon, FOX Rage, Garbolino, Konger, Mistrall , Ryobi , Okuma.

Prezentowane tutaj produkty wędkarskie można podzielić na kilka sposobów. Najprościej jest to zrobić na podstawie metody połowu, ale pamiętajmy, że akcesoria te możemy podzielić również ze względu na szpulę, na którą nawija się
żyłkę.

W naszej ofercie można zatem znaleźć zarówno modele z ruchomą szpulą, jak i ze stałą. Warianty ze szpulą ruchomą to przede wszystkim kołowrotki gruntowe, muchowe czy morskie. Oczywiście, na asortyment naszego sklepu składają się również takie modele jak kołowrotek spinningowy, karpiowy, a także z przednim lub tylnym hamulcem.

Nie wiesz, jaki model najlepiej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom? Skontaktuj się z nami, jesteśmy nie tylko specjalistami, ale również pasjonatami wędkarstwa, dlatego zawsze służymy fachową pomocą!