Zwroty

Jeśli nabyłeś  towar  w sklepie internetowym labraks.pl możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny (odstąpienie od umowy). Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz złożyć w formie pisemnej w terminie 14 dni od daty odbioru zamówienia.

Formularz  zwrotu znajduje się na strone labraks.pl (w zakładce "Zwroty" oraz w Regulaminie).Możesz go pobrać w tym miejscu: POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Prawo do zwrotu towaru (odstąpienia od umowy) nie dotyczy:

a) produktów żywych (np. robaki)

b) produktów, które były użyte przez konsumenta ( klienta)

Aby skutecznie zwrócić towar, dostarcz nam :

a) formularz  zwrotu  w terminie 14 dni od odbioru zamówienia,

b) dowód zakupu wraz z towarem,który zakupiłeś w sklepie internetowym labraks.pl

 

Sposób zwrotu produktu zależy od miejsca jego dostawy.

Jeżeli produkt  został dostarczony:

Do Punktu odbioru – oświadczenie o odstąpieniu od umowy, dowód potwierdzający zakup produktu w sklepie internetowym labraks.pl oraz zwracany produkt dostarcz do Punktu odbioru, w którym zwracany produkt został odebrany lub prześlij je przesyłką pocztową lub kurierską na adres magazynu (ul. Rynek 18, 43-190 Mikołów).

Przesyłką pocztową lub kurierską – formularz zwrotu towaru, dowód potwierdzający zakup produktu w sklepie internetowym labraks.pl oraz zwracany produkt prześlij zwykłą przesyłką ekonomiczną na adres magazynu (ul. Rynek 18, 43-190 Mikołów).

Jeżeli zamówienie zostało zapłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze. Dotyczy w sytuacji, w której zamówienie zwracane jest do magazynu. Jeśli zamówienie było odebrane i opłacone w Punkcie odbioru, zwrot pieniędzy następuje bezpośrednio w kasie Punktu odbioru.

W przypadku zamówień opłaconych z góry (online) lub opłaconych przy odbiorze (przesyłka za pobraniem, za wyjątkiem produktów odebranych w Punkcie odbioru), zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych na rachunek, z którego zamówienie zostało opłacone. Zwrot środków obejmuje także koszt wysyłki zamówienia na wskazany adres (tylko w przypadku zwrotu całego zamówienia). Koszt odesłania zwracanego zamówienia do magazynu pokrywa Klient.

Klient zwracający towar jest zobowiązany do jego zabezpieczenia, tak aby nie uległ on uszkodzeniu w trakcie transportu.


Sklep internetowy labraks.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.