Zwroty

Jeśli nabyłeś  towar  w sklepie internetowym labraks.pl możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny (odstąpienie od umowy). Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz złożyć w formie pisemnej w terminie 14 dni od daty odbioru zamówienia.

Formularz  zwrotu znajduje się na stronie labraks.pl (w zakładce "Zwroty" oraz w Regulaminie).Możesz go pobrać w tym miejscu: POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Prawo do zwrotu towaru (odstąpienia od umowy) nie dotyczy:

a) produktów żywych (np. robaki)

b) Skutki odstąpienia od umowy - zakup towarów: W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz
DANE SKLEPU: Sklep wędkarski LABRAKS, Rynek 18, 43-190 Mikołów , niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy

Aby skutecznie zwrócić towar, dostarcz nam :

a) formularz  zwrotu  w terminie 14 dni od odbioru zamówienia,

b) dowód zakupu wraz z towarem,który zakupiłeś w sklepie internetowym labraks.pl

 

Sposób zwrotu produktu zależy od miejsca jego dostawy.

Jeżeli produkt  został dostarczony:

Do Punktu odbioru – oświadczenie o odstąpieniu od umowy, dowód potwierdzający zakup produktu w sklepie internetowym labraks.pl oraz zwracany produkt dostarcz do Punktu odbioru, w którym zwracany produkt został odebrany lub prześlij je przesyłką pocztową lub kurierską na adres magazynu (ul. Rynek 18, 43-190 Mikołów).

Przesyłką pocztową lub kurierską – formularz zwrotu towaru, dowód potwierdzający zakup produktu w sklepie internetowym labraks.pl oraz zwracany produkt prześlij zwykłą przesyłką ekonomiczną na adres magazynu (ul. Rynek 18, 43-190 Mikołów).

Jeżeli zamówienie zostało zapłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze. Dotyczy w sytuacji, w której zamówienie zwracane jest do magazynu. Jeśli zamówienie było odebrane i opłacone w Punkcie odbioru, zwrot pieniędzy następuje bezpośrednio w kasie Punktu odbioru.

W przypadku zamówień opłaconych z góry (online) lub opłaconych przy odbiorze (przesyłka za pobraniem, za wyjątkiem produktów odebranych w Punkcie odbioru), zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych na rachunek, z którego zamówienie zostało opłacone. Zwrot środków obejmuje także koszt wysyłki zamówienia na wskazany adres (tylko w przypadku zwrotu całego zamówienia). Koszt odesłania zwracanego zamówienia do magazynu pokrywa Klient.

Klient zwracający towar jest zobowiązany do jego zabezpieczenia, tak aby nie uległ on uszkodzeniu w trakcie transportu.


Sklep internetowy labraks.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.