KAMATSU HACZYK Z PRZYPONEM 50 TOYKO 5202 10BL
Nasza specjalna oferta - haczyki ze związanymi przyponami są przeznaczone zarówno dla początkujących wędkarzy ,jak i dla tych, którzy to robią nie chcą tracić czasu na żmudne wiązanie przyponów.
Długość żyłki „gotowych” zestawów wynosi 50cm.Takie wiązane przypony nadają się do łowienia w rzekach (długi przypon), a także na wodach stojących lub zbiornikach.Druga opcja wymaga jedynie odcięcia niepotrzebnego fragmentu żyłki. Przypony są przywiązane do żyłki monofilamentowej i są pakowane w paczki z wizerunkami ryb lub przynęt, dla których były przeznaczone.
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: W10935
- Producent: Kamatsu
- Kod producenta: 520 210 310
-
Dostępność:
Dostępny
- 7,90 zł
- szt.
-
Paypal, Odbiór osobisty w sklepie Mikołów, Rynek 18, Płatność przelewem, Payeezy - szybka płatność, Przesyłka pobraniowa, Shopgate, Odbiór osobisty w sklepie Łaziska Górne, Odbiór osobisty w sklepie Orzesze, Mikołowska 2, Odbiór osobisty w magazynie głównym Mikołów, Rybnicka 91, Płatności Ratalne i odroczone, Płatność gotówką przy odbiorze
-
Sprawdź raty
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
KAMATSU HACZYK Z PRZYPONEM 50 TOYKO 10BL
Nasza specjalna oferta - haczyki ze związanymi przyponami są przeznaczone zarówno dla początkujących wędkarzy, jak i dla tych, którzy to robią nie chcą tracić czasu na żmudne wiązanie przyponów.
Długość żyłki „gotowych” zestawów wynosi 50cm.Takie wiązane przypony nadają się do łowienia w rzekach (długi przypon), a także na wodach stojących lub zbiornikach. Druga opcja wymaga jedynie odcięcia niepotrzebnego fragmentu żyłki. Przypony są przywiązane do żyłki monofilamentowej i są pakowane w paczki z wizerunkami ryb lub przynęt, dla których były przeznaczone.
- Haczyk - 10
- Żyłka - 0,12mm
- Przypon - 50cm
- Opakowanie - 10szt
- EAN 5901393089311
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.