ESBIT TERMOS VACUUM FLASK 0,5L BLACK

Termos na napoje Esbit Vacuum 0,5L to połączenie funkcjonalności oraz minimalistycznej stylistyki, co świetnie sprawdzi zarówno na szlaku, jak i w mieście. Długo utrzymuje temperaturę, pozwalając na spożycie gorącej herbaty lub zimnej wody w każdej sytuacji.

 

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: W11766
 • Producent: Esbit
 • Kod producenta: VF500ML
 • Dostępność: Dostępny Dostępny
 • 139,00 zł 119,90 zł
 • szt

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Termos na napoje Esbit Vacuum 0,5L to połączenie funkcjonalności oraz minimalistycznej stylistyki, co świetnie sprawdzi zarówno na szlaku, jak i w mieście. Długo utrzymuje temperaturę, pozwalając na spożycie gorącej herbaty lub zimnej wody w każdej sytuacji.

Dobrej jakości termos to podstawa wielu wycieczek i wypraw turystycznych, dzięki któremu będziemy mogli w ich trakcie cieszyć się gorącym napojem. Renomowana marka Esbit jest gwarancję najwyższej jakości wykonania i fantastycznej termiki termosu.

Model Esbit Vacuum 0,5L wykonano ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz czarną powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu trzymanego w rękawiczce czy w zmarzniętej dłoni. Ergonomiczny kształt pozwala na wygodne manipulowanie termosem, ułatwia również wetknięcie go do wypchanego plecaka. Aby termos, niezależnie od objętości, trzymało się równie komfortowo, wszystkie pojemności mają prawie zbliżoną średnicę.

Termos turystyczny Esbit Vacuum 0,5L długo utrzymuje temperaturę płynów dzięki próżni pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej termos może służyć zarówno do przechowywania płynów gorących jak i zimnych. Niezależnie od tego czy wlano świeżo zaparzoną herbatę, czy też mocno zmrożony napój izotoniczny, wylany płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej. Aby ułatwić decyzję odnośnie zakupy termosu z korkiem automatycznym czy tradycyjnym - Esbit oferuje w komplecie obydwa. Korki te można stosować zamiennie, w zależności od gustu i potrzeby chwili. Ponadto, termosy Esbit wyposażone są również w drugi kubek, przenoszony pod nakrętką. Dzięki niemu dwie osoby mogą cieszyć się rozgrzewającym napojem równocześnie. Atrakcyjna, czarno - pomarańczowa kolorystyka, charakterystyczna dla firmy Esbit, pozwoli również cieszyć oko, nie tylko kubki smakowe.

Termos Esbit Vacuum 0,5L - najważniejsze cechy:

 • Wykonany ze stali nierdzewnej;
 • Podwójne ścianki dbające o właściwości izolujące;
 • Wykończone matową powłoką malowaną proszkowo;
 • W komplecie dwa korki (automatyczny i tradycyjny) oraz dwa kubki;

Materiał: stal nierdzewna
Pojemność: 0.5 L
Wymiary (wys. x śred.): 210 x 79 mm
Waga: 359 g